Alina Talai: biografija ir sporto pasiekimai

Alina Talai yra žinoma sportininkė iš Baltarusijos, dalyvė ir pasaulio čempionato laureatė.

Vaikystė ir jaunystė

Alina gimė 1989 m. Kovo mėnBaltarusijos SSR. Ji augo gana aktyviu vaiku, taigi tėvai nusprendė suteikti dukrai sporto sekcijoje. Jie nusprendė, kad jai reikia pratimo lengvosios atletikos. Būsimoji sportininkė neatsisakė ir buvo malonu aplankyti sporto sekciją.

Po kurio laiko treneriai pastebėjo, kad mergina išsiskiria savo bendraamžių fone. Nuo tada ji pradėjo mokėti šiek tiek daugiau dėmesio nei kiti.

Alina Talai sėkmingai atliko vaikų ir jaunimo varžybas šalies arenoje. Laikas praėjo, o mergina palaipsniui pradėjo dirbti profesionaliai.

Jaunimo karjera

alina talai

Devyniolikoje metų ji pirmiausia nuvyko į jąvaržybos, vykusios už vietinės Baltarusijos ribų. Tai buvo jaunimo pasaulio čempionatas. Į sportininkų sėkmę tikėjo keletas žmonių, bet ji sugebėjo gauti finalą. Deja, finale ji užėmė tik ketvirtą vietą. Nepaisant šio rezultato, mergina toliau sunkiai dirbo.

Po metų ji eina į Europos čempionatus. Turnyre Alina vėl pasirodė kaip "tamsus žirgas". Nepaisant to, Alina grįžo namo su bronzos apdovanojimu.

2011 m. Alina Talai dalyvauja paskutinį kartąEuropos jaunimo čempionate ir šį kartą laimi aukso medalį. Taigi per dvidešimt dvejus metus Alina laimėjo savo pirmąjį rimtą apdovanojimą.

Verta paminėti, kad jau 2011 m. Ji dalyvavo Pasaulio karo žaidynėse ir laimėjo 100 metrų atstumu nuo kliūčių.

Suaugusiųjų karjera

alina talai nuotrauka

2012 m. Talis keliauja į Turkiją, kuryra Pasaulio Vidiniai čempionatai. Runner užima trečią vietą šešiasdešimt metrų atstumu su kliūtimis. Tais pačiais metais sportininkas tampa antruoju Europos čempionatuose.

2013 metų metai jauniems sportininkams nebuvo per daug sėkmingi. Ji laimėjo tik sidabro medalį Universitete, vykusioje Rusijoje.

2015 m. Pavasarį Alina tapo Europos čempionu60 metrų atstumu su kliūtimis, ir praėjus keliems mėnesiams po pasaulio čempionato Kinijoje laimėjo bronzą. Baltarusija taip pat atliko olimpines žaidynes Londone 100 metrų atstumu nuo barjerų, tačiau paliko turnyrą pusfinalio etape. Ji taip pat dalyvavo relėje, kur baltarusių komanda pralaimėjo pirmojo turo metu.

Deja, olimpinės žaidynės nuvylė: niekas laimėjo Alina Talai. Šiuose konkursuose pateikiamos nuotraukos ir vaizdo įrašai rodo visą aistros šilumą ir tai, ko bandė sportininkė, tačiau, gerbėjų nusivylimas, pergalė nepaliko. Tačiau jai suteikta paskola, vėliau, per daugybę interviu su žurnalistais, ji nesiekė pasiteisinimų, tačiau ji sąžiningai pripažino, kad ji nėra pasiruošusi varžyboms.

Asmeniniai rodikliai

alina talai biografija

Kaip matote, Alina Talai yra gana įdomi žmogus. Sportininko biografijoje yra šie asmeniniai įrašai:

• Atviroje erdvėje mergaitė skriejo šimtus metrų 11,48 sekundes.
  • Dviejų šimtų metrų ji įveikė per 23,59 sekundes.
  • Šimtai metrų su kliūtimis mergina veikia 12,66 sekundes.

Kalbant apie kambario rezultatus, jie atrodo taip:

• Šešiasdešimt aikštelių 7,31 sekundės.
  • Šešiasdešimt metrų su kliūtimis per 7,85 sekundes. Verta paminėti, kad tai yra geriausias rezultatas Baltarusijos istorijoje.

Nuo 2008 m. Alina Talai traukia vadovaujant garsiam sovietiniam sportininkui Viktorui Myasnikovui.

Galbūt jei mergina buvo šiek tiek aukštesnė, tuometMan pavyko laimėti daugiau apdovanojimų. Labai sunku konkuruoti su aukštais bėgikiais, kai augimas siekia tik 164 centimetrus. Nepaisant to, Talai visada siekia laimėti ir bando kovoti iki paskutinio. Būtent dėl ​​nuolatinio pobūdžio mergaitė sugebėjo pasiekti tam tikrų aukštumų.