Biathlonistė ​​Svetlana Sleptsova: biografija, nuotraukos ir įdomūs faktai

Biathlete Svetlana Sleptsova, kurios biografijamūsų straipsnyje apibūdintas yra Olimpinių žaidynių čempionas, priklausantis Rusijos relės komandai ir trimajam vasaros pasaulio čempionato nugalėtojui. Pasaulio čempionato etapuose pakartotinai tapo čempionu ir prizininku. 2017 m. Baigė sportinę karjerą.

biathlete Svetlana Sleptsova

Biografinė informacija

Straipsnyje biathlete Svetlana Sleptsova (fotografų sportininkai). Gimė 1986 m. Liepos mėn. Mieste Hantai-Mansijske. Jos tėvas tarnavo aviacijoje, o jo motina dirbo daktaru.

Svetlana sportą pritraukė nuo ankstyvos vaikystės, o mergaitė išbandė įvairius dalykus - nuo balso šokių iki kovos menų.

Po dešimties metų Sleptsova pirmą kartą atvykoBiatlono sekcija po vietos CYSS trenerio aplankė mokyklą, kurioje studijavo, ir pakvietė visus išbandyti save šiame sporte. Svetlana buvo labai suinteresuota galimybė šiuo amžiuje tvarkyti ginklus.

Kartą mergaitė bandė mesti biatloną, tačiau treneriai, kurie jame matė didžiulį potencialą, kiekvieną kartą neleido tai padaryti.

Kita problema susijusi su tankiumokymo tvarkaraštis, tapo akademinės veiklos pablogėjimu. Jaunoji biotulė Svetlana Sleptsova baigė vidutinišką, tačiau sugebėjo patekti į Ugra universitetą sporto ir turizmo departamente. Kadangi tuo metu ji dažnai tapo nugalėtoju ir įvairių nacionalinių bei tarptautinių konkursų nugalėtoju, jai leidžiama mokytis pagal individualų tvarkaraštį.

Pirmosios sporto sėkmės

Vadovaujant pirmajam treneriui Aleksandrui Korčakui, biatlentė Svetlana Sleptsova mokėsi sunkiai, tačiau, deja, ji nepasiekė daug sėkmės.

Slepcova Svetlana Biatlonas

2000 m. Sportininkas pradėjo rengtisJaunesnysis konkursas, vadovaujamas kito specialisto - Michailo Novikovo. Per vienerius metus ji laimėjo All-Russian Junior varžybų dėl A. Strepetovo premijos.

Aštuoniolikos metų Sleptsova pirmą kartą dalyvavo U-19 pasaulio čempionate Prancūzijos Ot-Moriene. Jo aukščiausias pasiekimas buvo ketvirta vieta relės lenktynėse.

Po metų panašiuose Kontiolahti konkursuose ji tapo pasaulio čempione individualiose varžybose. Be šio pasiekimo, ji pridūrė bronzos medalį apdovanojimų surinkimui.

2006 m. Sleptsova Svetlana - biatlentėjaunimo rusų komanda. Pasaulio čempionate Presque Isle, ji tampa bronzos medaliais relės komandoje. Tais pačiais metais Europos taurėje ji laimėjo sidabro medalį lenktynėse.

2007 m. Sleptsova gavo daug pasiekimų. Pasaulio čempionate Val-Martello (Italija) Svetlana pirmasis tapo geriausiu sprinto lenktynėse, o vėliau patvirtino savo vadovybę lenktynėse. Iš žemyninės čempionato rusiška moteris atnešė visą apdovanojimų rinkinį. Be aukso už sprinto ir relės lenktynes, ji laimėjo sidabrą paršytuose ir bronzoje atskirose lenktynėse.

Po tokių puikių pasirodymų Svetlana Sleptsova gali dalyvauti Pasaulio čempionato etapuose.

Profesinė sporto karjera

Nuo 2006-07 sezono Svetlana Sleptsova - biathletekaip pagrindinės Rusijos komandos dalis tarptautinėse varžybose. Pirmą kartą Pasaulio taurės etape ji nuėjo į Slovėnijos Pokljukos takelį, tačiau ten pasirodė ne labai gerų rezultatų. Nuo antrojo bandymo Sleptsova sugebėjo surinkti pirmuosius taškus lenktynėse lenktynėse Lahti. Kaip rezultatas, iki varžybų pabaigos "Svetlana" surinko 45 taškus ir užėmė 55 vietą bendrame reitinge.

Kitą sezoną atvedė Rusijos biatlonistaspasaulio sporto šlovė. Antrojo Hochfilzeno etapo metu Sleptsova pirmą kartą pasiekė podiumą, užėmė antrąją vietą relės lenktynėse. Pokljuka pakartojo šį pasiekimą.

Slepcova Svetlana Biathlon Biografija

Oberhofo etapas tapo biathlete SvetlanaSlaptas blizgus Be bronzos relės lenktynėse, ji laimėjo pirmąją prizą individualioje disciplinoje - ji tapo antruoju sprinto lenktynėse. "Ruhpolding" scenoje Svetlana vėl tapo trečiąja relės lenktynių lentele, o sprinto varžybose - antruoju (po Kaisio atėmimo, Varisui Sleptsovai buvo skirta pirmoji vieta).

Po sėkmingų pasirodymų Antholz sportininkėjebuvo pirmą kartą paskelbtas Pasaulio taurės. Čia ji taip pat tampa bronzos medaliais mišrioje relėje. Tačiau Sleptsovos labiausiai jaudinantis buvo Holmenkollenso finalinis etapas, kuriame puikiai laimėjo sprinto ir lenktynes.

Kitame sezone Svetlana tapo pasaulio čempionerelės lenktynėse. Pasaulio čempionato etapuose ji šeimai pakilo į podiumą, o Hochfilzenas pasiekė aukščiausią pjedestalo žingsnį pergalei sprinto lenktynėse.

2009/10 metų sezonas buvo skirtas tiesioginiam biatlentui"aukso" prasme. Be keturių pergalių ir dviejų podiumų Pasaulio čempionato etapuose, Slepcova kartu su Bogaliy-Titovetsu, Zaiceva ir Medvedtseva po pergalės relės lenktynėse tapo Vankuverio olimpiniais čempionais.

Du post-olimpinės sezonai Svetlana praleido gana sėkmingai, keletą kartų pateko į abu komandų ir atskirų disciplinų podiumą.

Rezultatų pablogėjimas

Prieš sezoną 2012/13 biathlonist SvetlanaSlepcova dirbo ant kelio, todėl ji praleido dalį varžybų. Dėl to sportininkas parodė labai blogus rezultatus dviem etapais, o praėjusiais metais jis beveik nebuvo atliktas ir beveik visi šie veiksmai.

Po dviejų nesėkmingų sezonų Sleptsova įsipareigojodar vienas bandymas grįžti į pasaulio biatlono elitą 2016 m. Bet rezultatai vėl nepatinka - geriausias individualus pasiekimas buvo 24 vieta pasaulio lenktynėse.

Slepcosva Svetlana Biatlonas Nuotrauka

Triumfinė priežiūra

Vasaros pasaulio čempionate 2017 m Svetlana Sleptsova atliko tiesiog puikus. Tačiau po to, kai laimėjo mišrųjį relę ir sprintą, ji paskelbė apie savo sporto karjeros pabaigą. Šį sprendimą paaiškino sportininkė, pasikeitusio savo asmeniniame gyvenime. Po jos pareiškimo Sleptsova surengė savo paskutinę lenktynių trasą, kurioje laimėjo trečiąjį ir paskutinį pasaulio taurės aukso apdovanojimą.